سیاست حفظ حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما هست: https://www.yougraphart.com.

این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده فروشگاه گروه طراحان یوگراف از کاربران سایت و نحوه استفاده از آن ها می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران گروه طراحان یوگراف را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای مثال می توان به نام، نام خانوادگی، آدرس، پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

گروه طراحان یوگراف بر این باور بوده که اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم می باشد. بنابراین در ادامه توضیحات کاملی را در رابطه با شرایط حریم خصوصی کاربران ارائه نموده ایم و از کاربران خواهشمندیم قبل از هرگونه تهیه کالا  از گروه طراحان یوگراف این توضیحات را مطالعه نمایند. لازم به ذکر است گروه طراحان یوگراف هیچ گونه مسئولیتی را در قبال عدم آگاهی کاربر و عدم مطالعه ی این شرایط پذیرا نمی باشد.

حریم خصوصی کاربران گروه طراحان یوگراف

قبل از هر چیز لازم به ذکر است تا کاربران آگاه باشند که محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد و در تمامی این محیط ها ممکن است از اطلاعات استراق سمع شوند. بنابراین ضمن آنکه گروه طراحان یوگراف تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. گروه طراحان یوگراف هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای موجود نمی پذیرد.

کلیه اطلاعات ارائه شده توسط بازدید کنندگان شامل نام، نام خانوادگی، آدرس، پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و … که از طریق فرم های سایت گروه طراحان یوگراف ، فایل های ارسالی، نامه های الکترونیکی ارسال شده و یا اطلاعاتی که توسط مکانیزم های خودکار وب سایت جمع آوری شوند به نحوی که جزو اطلاعات شخصی مشتریان حساب شود حریم بازدید کننده محسوب شده و از این رویه تبعیت می نماید.

در صورت مشاهده موارد امنیتی نظیر اخلال، سعی در نفوذ غیر مجاز، عدم رعایت قـوانین یـا رویـه هـای سایت و نظایر آن یا مجوزهای قانونی مراجع قانونی کلیه اطلاعات جمع آوری شده مـرتبط از پوشـش ایـن رویـه خارج و بلافاصله جهت پیگیری در اختیار مراجع ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

شما می توانید به طور کامل از وب رمز و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وب رمز حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

گروه طراحان یوگراف تحت هیچ شرایطی نسبت به فروش یا واگذاری اطلاعات اختصاصی جمـع آوری شده در ارتباط با بازدید کنندگان و کاربران به شخص ثالث اقدام نخواهد نمود.

گروه طراحان یوگراف دسترسی طراحان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط طراحانی که مستقیماً باید برای ارائه ی خدمات گروه طراحان یوگراف یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

این رویه و قوانین گروه طراحان یوگراف تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر محصولات قابل ارائه گروه طراحان یوگراف و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، گروه طراحان یوگراف حق تغییرات آتی در قوانین را بـدون اعـلام قبلـی بر خود محفوظ می داند و بازدید کننده موظف به کسب آگاهی از این تغییرات به همین طریق و در همـین قـسمت از سایت می باشد. بدیهی است ادامه استفاده از خدمات سایت به هر نحو دلیل بر پـذیرفتن شـرایط جدیـد خواهد بود.

error: Content is protected !!