فرصت های شغلی

گروه طراحان یوگراف ، یکی از خلاق ترین و در عین حال با کیفیت ترین طراحان چاپ پوشاک در ایران می باشد که دارای بیش از یک دهه سابقه در این حوزه کاری می باشد. تمرکز این گروه بر روی ارائه خدمات سریع و قابل اطمینان به مشتریانش می‌باشد.

در این راستا محیط حاکم بر فعالیت‌های گروه طراحان یوگراف، محیطی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌ محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های  این گروه را مشخص می‌کند.صراحت و شفافیت احترام متقابل، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های این محیط است. پویایی، خلاقیت،زمان شناس بودن و اجرای تعهدات پذیرفته شده به موقع  جزء اصول پیوستن به تیم طراحان یوگراف است. کار در کنار افراد با انگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

گروه یوگراف از ابتدا، با اعتقاد به این اصول که سرمایه اصلی گروه است؛ جذب افراد متخصص و سخت کوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصت‌های یکسان اشتغال از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری؛ در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگی‌های لازم، توسعه داده است.

برای پیوستن به ما، به فرصت‌های شغلی ارائه شده در این متن مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، رزومه خود را تکمیل و با موضوع آن زمینه شغلی منتخب، به ایمیل مربوطه ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های تعیین شده گروه طراحان یوگراف عمل شده و با شما تماس گرفته خواهد شد.

۱-  تسلط به  CorelDRAW  (میزان تسلط خود را بیان نمایید)

۲- تسلط به  Adobe Illustrator  (میزان تسلط خود را بیان نمایید)

۳- تسلط به  Adobe Photoshop (میزان تسلط خود را بیان نمایید)

۴- اگر در امور طراحی مهارتهای دیگری دارید نیز اعلام نمایید.

شما عزیزان می توانید بدون خارج شدن از منزل خودتان کسب درآ مد نمایید حتی اگر خارج از ایران زندگی می کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۵۹۶۸۵۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!