قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی  گروه طراحان یوگراف  به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- خریدکالا از فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده مشتریان عرضه شده است و مالکیت مادی و معنوی موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.


۳- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.
۴- فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف   هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۵- تمام محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف  با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این محصولات صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
۶- سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه، لینک شده اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف  مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
۷- ارتباط فروشگاه اینترنتی تج گروه طراحان یوگراف با کاربران از طریق yougraphart.com   برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
۸- فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
۹- هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف ، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد. بخش نظرات فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شود و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آید. فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی گروه طراحان یوگراف درباره محتویات نظر نیست.

error: Content is protected !!